Semifinalerna i Champions League fortsätter , och vi kan tillsammans med Hyper erbjuda alla nya kunder hela 40.00 i odds på PSG mot Arsenal! Här nedan ser du hur du går tillväga för att ta del av kampanjen.
18+ | Regler & Villkor gäller | Stödlinjen.se
1. Registrera ett konto
Signa upp hos Hajper med BankID genom knappen nedan och sätt in 100 kr. Du måste välja bonusen “BonusBoost” vid din första insättning innan du lägger ditt första spel.
Det är viktigt att du använder vår kampanjlänk för att kunna ta del av erbjudandet. Erbjudandet gäller endast nya kunder!
2. Placera ett spel
Spela på att PSG vinner, båda lagen gör mål och O. Dembele skott på mål hos ComeOn med 25 kr i insats.
Det är viktigt att du lägger spelet innan spelstopp kl 21:00 den 07/5.
3. Få din vinst
Vid vinst så får du hela vinsten utbetald som bonus!
Pengarna behöver omsättas 10x, med minsta odds 1.50 på sportspel.
Bra att veta: Ett konto per IP/hushåll & 25 kr i insats
18+ | Regler & Villkor gäller | Stödlinjen.se
Vanliga frågor
Inför PSG – Arsenal
På onsdagskvällen möts Paris Saint-Germain (PSG) och Arsenal på Parc des Princes i den avgörande andra semifinalmatchen i Champions League. PSG har en liten fördel efter en 1-0-vinst på bortaplan tack vare Ousmane Dembélés mål. Nu behöver de bara undvika förlust för att nå sin första final sedan 2020.
För Arsenal krävs minst en seger med ett mål för att hålla sig kvar i tävlingen, ett faktum som adderar extra spänning till matchen.
Snabbfakta om matchen
- Matchstart: 21.00
- TV-kanal: Viaplay
- Arena: Parc des Princes
Oddsen inför matchen lutar mot PSG att vinna med odds på ungefär 2x. Vilket inte är så konstigt med tanke på att PSG leder sedan första matchen mot Arsenal med 1-0.
Arsenals odds är lite högre och ligger på ungefär 3x. Men jag skulle säga att oddsen i denna match är inget man ska stirra sig blint på. Arsenal är fortfarande i toppform och matchen kan sluta hur som helst.
Allt innehåll på Speltips.se är avsedd för dig som är 18+. Spelar du för mycket? Kontakta Stödlinjen.
Lämna gärna en kommentar